فروشگاه اینترنتی ایران کتان

خدمات مشتریان

برای ارسال هدیه:


عیدی عزیرانتان را از سایت ایران کتان سفارش دهید، مبلغ را آنلاین و با کارت های عضو شتاب پرداخت کنید. سفارش شما به همراه کارت تبریکی که متن آن را شما نوشته اید در کمتر از 24 ساعت ارسال خواهد شد.
متنی که می‌خواهید در کارت تبریک به همراه سفارشتان ارسال شود را هنگام ثبت سفارش در قسمت "پیغام" بنویسید.

 

طرز وارد کردن کد تخفیف

 

طرز وارد کردن کد تخفیف

 

خدمات ارسال کالا

در حال حاضر خدمات ارسال و تحویل کالاهای سفارش داده شده در سرتاسر ایران امکان پذیر می باشد. زمان رسیدن سفارش به دست مشتریان در سراسر تهران 1 تا 3 روز کاری و در سایر نقاط ایران 3 تا 5 روز کاری خواهد بود.هزینه‏ ارسال برای سفارشات بالای 200,000 (دویست هزار تومان) به سراسر ایران رایگان می باشد و برای سفارشات کمتر از 200,000 (دویست هزار تومان) در سراسر تهران هزینه 6,000 (شش هزار تومان) و سایر نقاط ایران 8,000 (هشت هزار تومان) محاسبه می شود.

ما در سایت ایران کتان آماده خدمات رسانی در سراسر کشور هستیم.   

ضمانت 7 روزه تعویض یا مرجوع نمودن کالا

از آنجا که در ایران کتان "فروش پایان کار نیست بلکه آغاز تعهد ما" میباشد, کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی سفارشات به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود، با این وجود، امکان مواجه شدن با مواردی وجود دارد که تیم سایت ایران کتان برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده و برای محصولات، 7 روز فرصت تعویض یا بازگشت درنظر گرفته است.

لطفاً در خرید خود دقت نمائید، در صورت درخواست تعویض یا مرجوعی کالا از سمت مشتری هزینه ارسال مجدد به عهده ی وی می باشد.

شرایط بازگشت کالاهای مرجوعی و تعویضی

محصولات تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

فروشگاه اینترنتی ایران کتان از بازپس گرفتن پوشاکی که منع بهداشتی برای پرودارند (کالای خواب _لباس راحتی _ لباس زیر _جوراب) معذور می باشد.

کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده ،خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه آن نیز الزامی است.

کالا حتما با بسته بندی خود ،فاکتور، اتیکت و بارکد کالا، برگشت شود.

 

در صورت مواجه شدن با موارد زیر:

_اگر ایراد فیزیکی، زدگی یا پارگی داشته باشد.

_ اگر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

_اگر مشتری قصد تعویض سایز خرید خود را داشته باشد.

در اولین فرصت پس از دریافت کالا(حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا )، درخواست خود را با ثبت تیکت در بخش "پروفایل من" و انتخاب دپارتمان "پشتیبانی پس از فروش" ، به تیم پس از فروش ایران کتان اطلاع دهید. درخواست ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تایید، هماهنگی های لازم جهت بازگشت با مشتری به عمل خواهد آمد. درخواست تعویض یا مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند. مراقب باشید هنگام پرو لباس لکه دار و رنگ پریده نشود، بوی عطر و بدن را به خود نگیرد. مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

 

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...